POVL festival v Kacanovech

Tak tu máme další ohlednutí za akcí lezeckého typu a to festival v Kacanovech s názvem POVL, což
tipuji, že znamená po vlastním. Festival v Teplicích již tradičně rád vynechávám, ale tohle to vypadalo velice sympaticky. Jednak, že to smrdělo undergroundem a taky jménama z mého okolí které horko těžko potkáváme.

Vyrážíme později bandička nám sice volala, že mají rozpracován projekt, ale došla chemie a at´ji koupíme :D nakupujem a vyrážíme s přesnými souřadnicemi po hodině ve skalách zapadá slunce a my ztraceni v Kozlově na druhé straně nikoho nenašli  :D :D večeře a jde se na fest´ák.


Večer ještě felíme s kluky z valmezu, ty byli jak alenka v říši divů. A jak je u moraváků známo měli u sebe hromadu chlastu :( :( který se podepsal na našem ránu.

Ráno vtipně smutné... všichni nasračku jako by byl pořád večer. Pomalu do sebe něco narvat nebo jako v mém případě odlechčit. A hurá do skal první stanice Kacanovi krýk, zajímavý projekt spárového typu co rozhodně stojí za návštěvu. Přesun na oběd přednášku o Sasku a po prohlídce poooča se chystáme ještě do skal namísto sezení. Lezem si lezem na kozlově zajímavě číselně ohodnocena.

www.triadee.com

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Margalef? – Siurana? – Margalef! aneb: „Lezení hrou“.

Matěj "Měřák" Měřička

Sicílie – Hit jara 2017